Home

rikša obilnina Posadnutosť kto ma najsilnejšiu strelu futbal prezývka súd orgován

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Výhru zariadili Messi s Neymarom. Tréner PSG chcel nasadiť najsilnejší útok  | SPORTNET
Výhru zariadili Messi s Neymarom. Tréner PSG chcel nasadiť najsilnejší útok | SPORTNET

NHL: Najtvrdšiu strelu má Hedman, dominoval aj Aho (súťaže zručností) |  SPORTNET
NHL: Najtvrdšiu strelu má Hedman, dominoval aj Aho (súťaže zručností) | SPORTNET

Česi si premiérové pôsobenie medzi elitou užili. Čo najskôr sa chcú vrátiť  späť
Česi si premiérové pôsobenie medzi elitou užili. Čo najskôr sa chcú vrátiť späť

Barcelona má najsilnejšiu obranu v Európe | ForcaBarca.sk, informačný  servis FC Barcelona
Barcelona má najsilnejšiu obranu v Európe | ForcaBarca.sk, informačný servis FC Barcelona

Slovan Bratislava Žilina ONLINE dnes futbal

PSG vybojoval proti Brestu tesnú výhru, Galtier: Chýbalo nám nasadenie

HNonline.sk - Komentátor Pavol Gašpar: Živé vysielanie je najrizikovejšia  časť športovej žurnalistiky
HNonline.sk - Komentátor Pavol Gašpar: Živé vysielanie je najrizikovejšia časť športovej žurnalistiky

Chorvátsko zdolalo Brazíliu: Výsledok štvrťfinále MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Chorvátsko zdolalo Brazíliu: Výsledok štvrťfinále MS vo futbale 2022 | SPORTNET

Novodobá mora veľkých? Maďarsko žije v nekonečnej rozprávke, Anglicko  opúšťa elitu | TVNOVINY.sk
Novodobá mora veľkých? Maďarsko žije v nekonečnej rozprávke, Anglicko opúšťa elitu | TVNOVINY.sk

Slovenskí futbalisti nechali v Izraeli srdce a bili sa o výsledok, ale  kondične neboli na tom dobre - SITA.sk
Slovenskí futbalisti nechali v Izraeli srdce a bili sa o výsledok, ale kondične neboli na tom dobre - SITA.sk

LIGA MAJSTROV: Slovan zvíťazil v Budapešti nad Ferencvárosom 2:1

Veľký obrat v Budapešti! Slovan umlčal Ferencváros - Šport - Futbal -  Európske poháre - Športweb
Veľký obrat v Budapešti! Slovan umlčal Ferencváros - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Sancho sa zaskvel: Kombináciu United zakončil umiestnenou strelou! |  SportovyMagazin.sk
Sancho sa zaskvel: Kombináciu United zakončil umiestnenou strelou! | SportovyMagazin.sk

Fotky a výsledky: Red Bull Neymar Jr's Five v Žiline

Slovanista Dávid Strelec v strede pozornosti. Má vraj potenciál byť  svetovým hráčom
Slovanista Dávid Strelec v strede pozornosti. Má vraj potenciál byť svetovým hráčom

Z favoritov naplno zabrali len Žilina a Dunajská. Slovan zaváhal - Fortuna  liga - Futbal - Športweb
Z favoritov naplno zabrali len Žilina a Dunajská. Slovan zaváhal - Fortuna liga - Futbal - Športweb

MS vo futbale - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Futbal: kvalifikácia ME 2023: Slovensko - Španielsko 2:3 - výsledok dnes |  Šport.sk
Futbal: kvalifikácia ME 2023: Slovensko - Španielsko 2:3 - výsledok dnes | Šport.sk

Luis Enrique: Kľúčovým momentom bola Asensiova strela

Výstavná strela Martina Koscelníka je hitom internetu: Parádny gól poslal  babke do neba | Nový Čas
Výstavná strela Martina Koscelníka je hitom internetu: Parádny gól poslal babke do neba | Nový Čas

Traja Spoza piva: Liverpool - Real Madrid (2:5), osemfinále Ligy majstrov -  BROsport.sk
Traja Spoza piva: Liverpool - Real Madrid (2:5), osemfinále Ligy majstrov - BROsport.sk